Tipim değil…


Sosyal ağlardan grip olduğumu öğrenmiş çok sevdiğim bir hanım arkadaşım ofise gelmek istedi. Buyur gel dedik yarım saate ofiste idi. Her ne kadar baygın bir sesim olmasına rağmen uzunca muhabbet ettik. Muhabbet dönüp dolaşıp eski erkek arkadaşına gelince neden ayrıldıklarını soruverdim.

Genelde böyle şeyleri merak etmem. Kimsenin ilişkisine karıştığımı da hatırlamam. Çok kötü bir ilişkisi olanlara bile ayrılmalarını tavsiye etmekten korkarım. Ne olur ne olmaz ileride çok mutlu olacak bir kapı açılır diye…

Yeniden dünkü muhabbete dönersek arkadaşımın ayrılma sebebinin ”tipi olmaması” olduğunu öğrendim. Yani kısa ve öz cevabı ”Ömercim tipim değil yaa!” oldu. Her şey çok güzeldi, sevimli biriydi ama tipim değil işte devam etti.  İçimden ”sen hiç aynaya bakmıyor musun?” dedim ama arkadaş, kıramıyorsun tabi.

Lakin bir insan bu kadar ahmakça bir nedenden dolayı ilişkisini bitiriyorsa bence bir sorun var demektir. Çocuk içinde en iyisi olmuş. Bu kadar basit düşünen, içinde gösterişten başka bir şey beslemeyen her kadın – erkek lütfen şehirden uzak dursunlar.

Bence bu kadın – erkekler açsınlar dergileri oradan kendilerine eş bakıp hayaller içinde yaşasınlar.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s