Kendi Botegonu Yarat!


Ekim Nazım Kaya’nın friendfeed’den verdiği habere göre pek yakında kendi “bot“unuzu kendiniz yaratabilecek, müşterinize ziyaretçinize vs. keyifli etkileşim sağlayabileceksiniz. Detaylar pek yakındaymış.

Reklamlar

Kendi Botegonu Yarat!” için 6 yorum

  1. Aslında “basit bir bot” diye tanımlamak daha doğru çünkü bazı anahtar kelimeler ve ana konu başlıkları belirleyip veritabanına gireceksiniz, o anahtar kelimelerden biri geçtiğinde o kelimeye ilişkin cevabı verecek ve (girmişseniz) o soruya ilişkin sayfayı arka planda otomatik olarak açacak. Veritabanında varolmayan bir sözcük girildiğinde ise yanıtlamakla sorumlu olduğu ana konu başlıklarını hatırlatacak.

    Bizim tarafımızdan yönetilen Botego ürünleri daha yetenekli olduğu için, bu tanıtım amaçlı basit bir model. Fakat kişisel sitelerde, bloglarda insanlar kendileriyle ilgili soruları botun yanıtlamasını sağlayabilir, ya da düşük bütçeli KOBİ’ler FAQ yerine sitelerinde ücretsiz olarak faydalanabilir.

  2. Hedef kitleye nokta atışı yapmışsınız Ekim, tebrik ederim. Beklediğinizden çok daha fazla ilgi göreceğine inanıyorum.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s