Porto-Fener Maçı ve Ben


Geçen hafta çarşamba süper bi gündü. Allah’ın bana hediye ettiği süper bir gün…

Lotus Medya‘nın Proje Yöneticisi engin telekom deneyim sahibi Selman Bey’in daveti üzerine gayrettepe Lotus’un merkezindeydim. Ufak bir operasyondan sonra Parsera’ya geçtim. Ardından Erhan’ı aradım sağolsun çatkapı geldi.

Muhabbet kakara kukuru derken Profilo’ya geçtik. İftarı yaptık. Erhan herzaman olduğu gibi iftar saatinde de onlinedı. Bir ara Taci ile çetleştiğini gördüm. Online olarak mevlana yedi bende etli ekmeğin tadını çıkardım.

Laf nereden Tunç’a geldiğini bilmiyorum ama tak diye cebini arayıverdim. Telefonu “Ömer Enis” diye açtı. Halbuki numaramı Hıyar diye kaydetmesini tembihlemiştim 🙂

“Abi naber?” dedim “maç izlicem!” yer ayarlayın dedi. Erhanla yer beğenmeye çalışırken iftar sonrası buluşacağımız Anıl ve Fatih’i aradık. Anıl bize gelin star çekiyor dedi.

Tunç aradı buluştuk Lotus’a geçtik. Erhan’ın teklifi üzerine Tunç’un daha önce görmediği Astoria Alışveriş merkezine gittik. Çin lokantasına gittik. 35 ytl ver istediğin kadar tıkın kampanyasından faydalandık. Tunç yedi biz izledik. Bu çin yemeği yeme olayı başlı başına sanat. Öyle kıvıramıyorsanız hiç uğramayın derim.

Daha sonra yeniden Lotus’a geçtik. Maç başlamak üzereydi. Hayaller kuruyorum. Birsürü galatasarylının içinde fener destanı. Nasıl ama? Maalesef 10 dakikada 2 gol yedik 😦

Sonra tiribünden gg sesleri vs. Bu kısmı biliyorsunuz.. ya da şuradan öğreniniz..

Fotoğrafımızı çekildik..

Tunç aldı eline sazı başladı konuşmaya. Hatta bir ara konuşmaları videoya alındı. Kendinden izin alabilirsek sizde izleyebilirsiniz..

Fikir Atölyesi blogu o gece canlı canlı karşımızda idi.. Orijinallik, farklılık, girişimcilik, akıl, erdem, saygı, tecrübe, insan, bilim, internet, kazanç, pazarlama, algı, fayda, samimiyet, google, erhan erdoğan, fatih taşkıran, anıl yügen, tunç kılınç, proje, friendfeed…

Saat 3:30 gibi evdeydim.. O gece uyuyamadım. Hala uyuyamıyorum. O gece dostlarım kafamdaki herşeyi yıktı.. Hayallerimi yok etti.

Saat 19:20.. Erhan Erdoğan: Ömer şu işi bir kenara bırak.
Saat 00:30.. Tunç Kılınç: Ömer video blogging yapma.
Saat 01:30 Fatih Taşkıran: Adam gibi girişimci ol.
Saat 03:00 Selman Erbay: Pazarlama zamanında agresif olunduğunda başarılıdır.

Sabah kalktım….

Reklamlar

Porto-Fener Maçı ve Ben” için 2 yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s