Köşe Kapmış Yazarlar Sizi Blog Alemine Alalım


omerbabaaa.jpg

Tahmini rakamla konuşursak en çok satan gazetelerimiz ortalama 700.000 rakamlarında dolaşıyorlar. Toplam gazete satışlarınıda on milyon olarak varsayarsak köşe kapabilenlere saygı duymak gerekir(mi). Benim etrafımda tanıdığım gördüğüm tüm vatandaşlar fotoğraf albümüne bakar gibi gazete okurlar. Olmadı tıpkısının aynısı olayları okur okur dururlar. Skandallar, cinayetler, siyasi arena derken gazete bitti. Sporu es geçmemek lazım. Çok mühim bir konu nedense.

Kadın okurlarımızında yemek tarifleri ve diyet konularına yöneldiklerini varsayarsak köşe kapmış elemanlara pekde bir pay kalmadı gibi. Ya da çok katıyım ben. Peki nedir benim derdim?

Derdim tamı tamına şudur; gül gibi blog besleyen binlerce kişinin takipçisi neredeyse internet alemine mal olmuş blogger kardeşlerimizin sürünmesi ve köşe kapmış amcalardan daha kötü yerlerde olmasıdır.

Şimdi diyorumki gelin delikanlı gibi blog açında okunurluğunuzu bir görelim. Promosyoncu, skandalcı, yeri geldiğinde palavracı yayınların arkasına saklanmaktan artık vazgeçin. Çok merak ediyorum kaç kişi okucak. Olmadı okunma kat sayınız düşük olursa arkasına sığındığınız medya devleri gibi yapabilirsiniz.

Sitenize girenlere hediyeler dağıtabilirsiniz. Yüksek mecralarda tanıdıklarınız olduğundan onların gizli fotoğraflarını çekip nette skandal yaratabilirsiniz. Eh yeri geldiğindede yalan söyliyebilirsiniz. Ağzı olan konuşuyor misali…

Şimdi blog zamanı. Necmettin Erbakan değimiyl; hadi ordan hadi ordan! demeyip aklı selim bir şekilde sizi blog alemine alalım lütfen. Hem sayınızda oldukça yüksek birbirinize link vererek pagerank’inizi yüksek tutabilirsiniz.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s